Как бихте представили себе си?
Казвам се Станислава Хараламбиева и вярвам, че съм с призив да помогна за възстановяване силата на човешката личност. Омъжена съм от 26 години и със съпруга ми имаме четири деца. По професия съм педагог и това със сигурност ще ми бъде в помощ за ясното и практично предаване на всички усвоени от мен знания за личностно развитие.
Как разбрахте за Академия Щастлив Живот?
Видеата на Стояна намерих сама в You tube, докато търсех помощ за себе си.
Защо решихте да се включите в обученията на Академия Щастлив Живот?
Осъзнах, че имам нужда от подкрепа, освен многото ценна информация от безплатните видеа.
Как промениха живота ви обученията в Академия Щастлив Живот?
Животът вследствие обученията се промени в много посоки : ценя себе си; имам различни взаимоотношения; имам все повече мечти и проекти, които вече сбъдвам – с две думи – Щастлива съм!
Бихте ли препоръчали обученията на Академия Щастлив Живот и защо?
С две ръце препоръчвам обученията на академията, защото получаваш знания и подкрепа в едно.Вече няколко мои близки хора се записаха, виждайки трансформацията при мен.
Какво бихте пожелали на нашите последователи?
Пожелавам на всички прекрасни хора, които следват академията, да тръгнат по пътя за своето по-добро бъдеще. Бъдете щастливи.
Интервюто със Станислава Хараламбиева вижте тук
https://www.youtube.com/watch?v=kxw3U_bMviM&list=PL0WVuEt6JuFgpByGHRQhU79ofRFYxIMG3&index=67